DZIEŃ PROJEKTU COMENIUS

20 grudnia 2012 roku odbył się w naszej szkole dzień poświęcony projektowi Comenius, zorganizowany przez panie Grażynę Karczyńską i Annę Cichosz. W tym dniu wszystkie klasy wysłuchały prezentacji o tym projekcie, dowiedziały się które państwa z nami współpracują, jaki jest cel naszej wspólnej pracy i czym będziemy się zajmować w następnych miesiącach. Uczniowie obejrzeli zdjęcia z wizyty na Łotwie.

Każda klasa otrzymała zadanie, nad którym pracowała pod okiem wychowawcy, przygotowując ilustracje do szkolnej książki słów i zwrotów w języku polskim.

Wybrane przez uczniów prace zostaną w formie elektronicznej wysłane do szkoły w Chorwacji, która następnie stworzy międzynarodową książkę w językach wszystkich siedmiu partnerskich państw. Uczniowie przygotowywali także projekty plakatów dotyczących świąt Bożego Narodzenia w Polsce. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za wszystkie piękne prace, które będą wspaniale reprezentować naszą szkołę.