WIZYTA WE WŁOSZECH

W dniach 23.05 – 29.05.2013 grupa Nauczycieli z naszej szkoły wzięła udział w kolejnym już spotkaniu z nauczycielami szkół partnerskich w ramach Projektu Comenius. Tym razem spotkanie odbyło się w Mediolanie we Włoszech. Podczas tych kilku dni nauczyciele mieli okazję wziąć udział w festynie z okazji zakończenia roku szkolnego w szkołach Scuola Primaria Bruno Munari, Scuola Primaria Enrico Toti oraz Scuola Primaria Elsa Morante, spotkać się z przedstawicielami władz miasta i regionu Lombardia, odwiedzić najważniejsze zabytki Mediolanu i Wenecji, a przede wszystkim odbyć spotkania z nauczycielami szkół partnerskich w celu omówienia efektów prac nad projektem, a także ustalenia harmonogramu na dalszy etap działań i kolejnych wizyt. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Ani Malec wykonali zakładki do książek dla uczniów szkoły tureckiej, na spotkaniu w Mediolanie nasi nauczyciele wręczyli te zakładki przedstawicielom szkoły z Turcji i w zamian otrzymali zakładki dla naszych uczniów. Wizyta przyniosła wiele ważnych dla kontynuacji projektu doświadczeń. Następnym razem nauczyciele spotkają się w Turcji w listopadzie 2013 roku.