KONFERENCJA ZE SZKOŁĄ WE WŁOSZECH

Uczniowie klasy II a wraz z paniami Agnieszką Kursą, Anną Cichosz, Grażyną Karczyńską, Grażyną Sokal i Dorotą Ratajczak wzięli udział w konferencji internetowej z klasą z partnerskiej szkoły z Mediolanu we Włoszech. Za pomocą programu Skype uczniowie mogli porozmawiać po angielsku, a także zobaczyć klasę z Włoch na ekranie tablicy multimedialnej. Nasi drugoklasiści poradzili sobie fantastycznie, umieli bardzo ładnie przedstawić się po angielsku, a także zaśpiewać kolędę „Cicha Noc” po polsku. Dzieci z Mediolanu zaśpiewały nam włoską piosenkę o Mikołaju.

Wszystkim bardzo spodobał się pomysł telekonferencji i z pewnością zorganizujemy takie internetowe spotkania także z pozostałymi szkołami partnerskimi.